Totaline 2015 Ürün Kataloğu
Totaline
İklimlendirme sektörünün tek zincir yedek parça marketi olan Totaline için tasarladığımız ürün kataloğu. 4 ayrı bölümden ve 286 sayfadan oluşan katalog, iklimlendirme profesyonellerinin, Totaline mağazalarında bulabileceği tüm ürünleri ve ürünlerin teknik özelliklerini içeriyor.

www.totaline.com.tr
A product catalogue consisting of 4 sections and 286 pages for Totaline, the one and only chain market for air-conditioning spare parts. The catalogue was designed to be a reference book including all parts and technical specs targeting the professionals of the industry.

www.totaline.com.tr
TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.