ArkoMen ürünleri Key Visual
Arko
ArkoMen ürünleri için hazırladığımız, Rusya-Doğu Avrupa pazarlarında kullanılan keyvisualler ve POSM'ler.

Projede, rakiplerin aksine çok yakışıklı, süper model olabilecek tiplemeler yerine daha sıradan 30-35 yaş arası aile babası erkekleri hedefleyen bir görsel yaklaşım ve basit iletişim dili seçildi.

Ayrıca İran pazarı için outdoor billboard çalışmaları hazırlanmıştır.

Key Visuals and POSM designs promoting ArkoMen products in the Russian and East European Markets. The route chosen was to use verage looking 30-35 year old fathers as apposed to super models the competition relies on. The messages were to the point, simple.
Outdoor ads were also used in the Iranian market.
TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.