Bilgi Güçtür!
Gelişim Atölyesi

Geliştirdiği butik projeler ve uzman kadrosu ile kısa zamanda konusundaki lider firmalarından biri haline gelen Gelişim Atölyesi, sunduğu eğitim programlarının broşür tasarımlarında Mineral'e güveniyor. Gelişim Atölyesi; yetişkinler için kurumsal eğitim programları, çocuklar için de atölyeler ve etkinlik programları sunuyor. Gelişim Atölyesinin web sitesi de interaktif çözüm ortağımız www.ideatr.com tarafından hazırlandı.

http://www.gelisimatolyesi.com/  http://www.gacocuk.com/

Knowledge is Power!

Gelişim Atölyesi (personal development workshops) offers corporate training programs for adults and activites workshops for kids. The start up company grew rapidly in a very short time with its professional team and tailor-made workshops. All printed collateral and the web site for Gelisim Atolyesi is designed by Mineral, website execution is realized by www.ideatr.com.

http://www.gelisimatolyesi.com/  http://www.gacocuk.com/

TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.