Müşterilerimize işlerini geliştirmeleri için,
karmaşık problemlere basit çözümler bularak yardımcı oluyoruz.
BİZ KİMİZ?
Mineral Görsel İletişim Hizmetleri, İstanbul’da kurulu bir grafik tasarım stüdyosudur. 2002 yılında M. Suat Demirel ve Zeynep Blair Demirel tarafından kuruldu. Yıllar içerisinde yavaşça ama istikrarla büyüdük ve şu anda iyi yerleşmiş ve itibarı iyi, network’ü geniş, tam hizmet tasarım ofisiyiz.

Mineral’in yaratıcı yönetmeni M. Suat Demirel; 1992-2002 yılları arasında yaratıcı yönetmen, yaratıcı grup başkanı, art direktör ve tasarımcı olarak İstanbul’un en büyük reklam ajanslarının birkaçında çalıştı. CV için tıklayınız.

Mineral’in müşteri ilişkileri direktörü Zeynep Blair Demirel, 15 yıl boyunca İstanbul’un önde gelen global reklam ajanslarında müşteri ilişkileri görevlerinde çalıştı. CV için tıklayınız.
NE YAPIYORUZ?
Tüm mecra ve platformlarda kurumsal kimlik yaratımı ve uygulamalarından web çözümlerine, satış kampanyaları geliştirmeden baskılı materyalleri tasarlamaya ve üretmeye, satış noktası tanıtım materyallerini tasarlamaktan süreli yayın tasarımına kadar farklı disiplinlerde işler üretiyoruz.

Birincil hedefimiz müşterilerimiz için olumlu, kaliteli ve görsel etkisi yüksek çözümler üretmek. En büyük farkımız ise, masada müşterilerimizle karşılıklı oturmak yerine onların çözüm ortağı gibi hareket edip yanyana oturabilmek.

En büyüklerden biri olma hırsımız yok çünkü küçük, uzmanlaşmış ekiple ve kısa iletişim zincirleri ile en iyi sonuçların alındığına inanıyoruz.
KİM İÇİN ÇALIŞIYORUZ?
Ağırlıklı olarak İstanbul merkezli küçük, orta çaplı ve büyük firmalara çözümler yaratıyoruz. Müşterilerimiz arasında çok uluslu şirketler de var, KOBİ’ler de var.

Network’ümüze dayalı iş yapımızda her boyutta görevi alabiliyoruz- bu sayede küçük müşteriler bürokrasi içerisinde boğulmuyor ve daha büyük müşteriler bire bir hizmet almanın avantajlarını kaybetmiyor.