Solo 30. yıl kampanyası
Solo
İpekkağıt'ın markalarından Solo, 30. yılında düzenlediği hediye kampanyasında tüketicilere ulaşmak için Mineral'le çalışmayı tercih etti. Kampanya kapsamında, outdoor mecraların yanı sıra market insertlerindeki lanlar ve POP çalışmaları kullanıldı. Ayrıca kampanyaya dahil olan ürünlerin ambalajları üzerinden de kampanya duyurusu yapıldı.

http://solo.com.tr
SOLO Sweepstakes Campaign

Solo, a brand of İpekkağıt, chose Mineral to work on the 30th year sweepstakes campaign. The campaign was advertised on outdoor mediums along with ads in store inserts and POPs. The campaign was also advertised via special packaging.

http://solo.com.tr
TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.