Mükemmel Temizlik ve Parlaklık
Finish
2007 yılından bu yana hizmet verdiğimiz Finish Bulaşık Makinesi Deterjanları ve Katkı Maddeleri için hazırladığımız Türkiye pazarında kullanılan satış noktası tanıtım, sergileme-teşhir çalışmaları.
Aynı zamanda market dergi ve insertlerinde yer alan ilanlar da bizim tarafımızdan hazırlanıyor.

www.finish.com.tr
POSM and display/showcase works designed for the Finish by Reckitt Benckiser.
Advertising for various markets’ periodical circulars and inserts are also designed by Mineral.

www.finish.com.tr
TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.