Baskılı İşler
Alarko Carrier
2007 yılından bu yana hizmet verdiğimiz Alarko Carrier için, tüm broşür, katalog, klasör, direct mailing, mağaza içi posterler, fuar panoları ve rollupları tasarlıyor ve üretiyoruz. Tüm dünya Carrier'in profesyonel çözümlerine çözümlerine güveniyor, Alarko Carrier da bizim tasarım gücümüze güveniyor.

www.acst.com.tr
Collateral Designs

We have been designing, executing and producing all BTL materials of Alarko Carrier since 2007. Works vary from printed collateral to in-store branding, exhibition materials and stand alone units. Alarko Carrier has a worldwide reputation for delivering the best professional solutions. Alarko Carrier entrusts Mineral's capabilities.

www.acst.com.tr
TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.