Air Wick Oto Kokuları
Air Wick
Air Wick'in yeni ürünü AUTO Filter&Fresh (oto kokusu) satış noktalarında raflarda yerini aldı. Tanıtım materyallerinde kullanılacak Key Visual, Mineral ekibi tarafından Reckitt Benckiser Türkiye ile birlikte hazırlandı. Global olarak diğer ülkelerde de kullanılan Key Visual, basit ve net anlatımı ile şimdiden oldukça beğenildi.

www.airwick.com.tr

The new product range of Air Wick: Auto Filter&Fresh (automotive freshners) launch materials including the Key Visual for all POSM was created together with Reckitt Benckiser Turkey and Mineral as a team.

The Key Visuals were used globally and praised for its clear and simple communication. 


www.airwick.com.tr
TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.