Açılış Kampanyası
Baneasa Shopping City
2008 yılında Romanya'nın başkenti Bükreş'te açılan Baneasa Shopping City Alışveriş Merkezi için hazırladığımız açılış kampanyası. Kampanyada Romanya'daki tüm ulusal gazeteler ve dergiler, Bükreş'teki tüm outdoor mecralar kullanılmıştır.

"Fashion Mall" olarak konumlandırılan AVM'nin kampanyasında 'moda' olgusuna fokuslanıldı ve AVM içerisinde yer alan diğer (teknomarket, ev-yapı market, spor, seyahat acentaları vb) mağazalar kampanyanın destekleyici konseptini oluşturdu.

Türkçe'de "Moda dolu bir şehir" anlamına gelen "Un oraş al modei" kampanyanın ana sloganı olarak kullanıldı.

http://www.baneasashoppingcity.ro/


The launch campaign of Baneasa ShoppingCity in Bucharest, Romania in 2008. All national newspapers, magazines and everyoutdoor available in Bucharest was used for the campaign.

The Shopping Mall was positioned as a “FashionMall”, the first in Romania. Aside from major brands of clothing the mall alsohad a spa, techno market, home improvement market, sports shop, travelingagency etc. These additional features set the idea for the campaign.

“Un oraş al modei” meaning “A city fullof fashion” was the slogan of the campaign.

http://www.baneasashoppingcity.ro/
TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.