Sellback Professional Dergi İlanları
Selpak Professional
Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu şirketlerinden biri olan Selpak Profesyonel; profesyonel temizlik, hijyen ürünleri ve hizmetlerini bütünleşik çözümler sunarak işletmelerle buluşturuyor. Eczacıbaşı Profesyonel, müşteri odaklı uzman satış ekibi ve etkin satış sonrası servis hizmetleri sayesinde, müşterilerin ev dışı kullanım ihtiyaçlarını karşılayan Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alıyor. Eczacıbaşı Profesyonel her biri kendi alanında uzman markaları ve hizmet kalitesi sayesinde müşterilerinin çözüm ortağı ve tercih edilen satış ve dağıtım firması olma vizyonu ile bir çok ürün çeşidi sunuyor.

http://eczacibasiprofesyonel.com/

Print Ads


Selpak Professional, one of the Eczacıbaşı Consumer Goods Group companies, offers professional serving, cleaning, hygiene products and services to customers through complete solutions. Eczacıbaşı Profesyonel is one of the leading Turkish companies that meet away from home requirements of customers, thanks to its customer-oriented sales team and effective after sales services. Eczacıbaşı Profesyonel has been operating in “Away From Home Consumption” sector as one of the companies in Eczacıbaşı Consumer Products Group. Eczacıbaşı Profesyonel offers professional serving, cleaning, hygiene products and services to businesses through complete solutions. Providing professional solutions to more than 10.000 businesses with high quality and service standards from top to bottom.


http://eczacibasiprofesyonel.com/

TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.