Dergi İlanı
İpek Kağıt
Tissue World Fuarı Kataloğu için tasarladığımız ilan.
Eczacıbaşı Topluluğu tarafından, 1969 yılında çağdaş ve sağlıklı bir yaşamın gereği olan temizlik kağıdı ürünlerini üretmek ve kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla kurulan İpek Kağıt,
tüketicilerin farklı beklentilerini karşılayan Selpak, Solo, Silen, Servis; ev dışı kullanıma yönelik Marathon ve Selpak Professional markalarıyla kurulduğu yıldan bu yana Türkiye temizlik kağıdı pazarındaki liderliğini korumaktadır.
Print Ad Design

İpek Kağıt was founded by Eczacıbaşı Group of Companies in 1969, and started manufacturing in 1970 in its Yalova Manufacturing Plant, with the purpose of producing and popularizing the use of tissue paper products that are staples of modern and wholesome living.
Since its start, it has maintained its leadership position within the Turkish tissue paper industry through its Selpak, Solo, Silen and Servis brands that cater to diverse customer expectations, and Marathon and Selpak Professional brands that are intended for away-from-home use. Selpak, the flagship brand of İpek Kağıt, has established itself as the instantly recognizable and the most admired tissue paper brand; and the word “Selpak” has been used synonymously with the word “tissue paper” in Turkey.
TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.