Logotype ve Kurumsal Kimlik
Küçükçekmece Belediyesi
Küçükçekmece Belediyesi için hazırladığımız logotype ve kurumsal kimlik. Logotype, belediyenin "İstanbul'un Yükselen Yıldızı" sloganı baz alınarak, Yıldız ve K harfinin birleşiminden yaratılmıştır.

Tasarımlara Ekim 2010'da başlanmış ve 2011'in ilk aylarında kullanım kılavuzunun tamamlanmasıyla uygulamalar sonuçlandırılmıştır.

http://www.kucukcekmece.bel.tr/

“The rising star of Istanbul” was chosen as the slogan for the launch of a new corporate identity for the Municipality of Kucukcekmece, Istanbul. The logo was created with the letter K in the form of a star.

The identity creation started in October 2010 and was completed in a printed guide in 5 months.

http://www.kucukcekmece.bel.tr/

TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.