Logotype, Kurumsal Kimlik
Sultanbeyli Belediyesi

İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki fundalıklara özgü, dünyada sadece bu bölgede yetişen ve Latince isminde İstanbul adını içeren tek çiçek olan "crocus olivieri istanbulensis" Sultanbeyli Belediyesi'nin logosu olması için Mineral tarafından seçildi. Kurumsal kimlik çalışmaları 2010 yılında tamamlandı.


http://www.sultanbeyli.bel.tr/

On the Anatolian Side of Istanbul we discovered a flower that only grows in the specific region of Sultanbeyli and nowhere else in the world. The flower’s latin name has Istanbul in it: Crocus Olivieri Istanbulensis. This special flower was chosen to represent the Municipality of Sultanbeyli, Istanbul by Mineral. The complete corporate identity manual was completed by using this flower as the logo in 2010.


http://www.sultanbeyli.bel.tr/

TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.