Logotype ve Ambalaj Tasarımı
Akfix

Poliüretan aerosol köpükler, derz dolgu ürünleri, kırtasiye amaçlı yapıştırıcılar, teknik ve endüstriyel yapıştırıcılar ve teknik aerosol ürünler başta olmak üzere geniş bir ürün gamı ile müşterilerine ulaşan Akfix için hazırladığımız logotype ve ambalaj tasarımları.

www.akfix.com

Logotype design and packaging designs for Akfix.

Akfix focused on developing eco-friendly, life-esteem chemical products and technologies to create permanent solutions for customer needs. Developing different products on different customer needs, Akfix serves to his customers a wide product range of: Polyurethane aerosol foams, sealants, paperwork adhesives, technical and industrial adhesives, technical aerosol products.

www.akfix.com

TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.