Binlerce ürün tek adreste
isk-market.com
Isıtma, soğutma ve klima profesyonellerinin online alışveriş yapabileceği, Alarko-Carrier ve Totaline işbirliği ile kurulan www.isk-market.com sitesinin logotype ve maskot tasarımları Mineral tarafından hazırlandı. Web sitesinin açılışının duyurulduğu leaflet, dönkart, market içerisinde kullanılan dummy stand vb. bir çok POSM de Mineral tarafından tasarlandı ve ürettirildi. www.isk-market.com
www.isk-market.com the new website created by Alarko-Carrier and Totaline, for heating, cooling and air-conditioning professionals to shop online was launched with a dummy stand displayed in-store along with leaflets and various POSM. The website’s mascot, logotype and all printed materials were designed and produced by Mineral.
TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.