Microwave Popcorn Ambalajları
Hopcorn
Microdalga fırında 3 dakika içerisinde hazırlanabilen popcorn ürünü için ambalaj ve poster tasarımı. Tek bir ambalajın ön ve arka taraflarında farklı görseller kullanılarak, rafta daha fazla görünürlük alınması hedeflenmiştir. Ambalaj üzerindeki illüstrasyonlarda filmlerde kullanılan ejderha ve uzay gemisi figürleri kullanılmıştır.


The packaging design and poster design for microwave popcorn. The packaging has 2 different sides for effective shelf coverage. The illustrations include film strips around a dragon and a rocket in reference to movies.

TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.