Mera KIX Süt
Mera
Mera Süt Ürünleri için hazırladığımız çikolatalı, çilekli ve muzlu süt ambalaj tasarımları. Müşterimizin isteği üzerine KIX ismini bulduk ve çita karakterini yaratıp ambalajlar üzerinde kullandık.

Mera KIX, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde üretiliyor ve satılıyor
The KIX brand was created by Mineral for Mera Dairy Products.
We named the flavored milk beverages, created the mascot and designed the packaging.

Mera KIX is manufactured and sold in North Cyprus Turkish Republic.
TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.