Ayaklarınızda Kadife Yumuşaklığı
Scholl
Scholl'ün Velvet Smooth Express Pedi (evde kullanım için elektronik ayak törpüsü) ürününün Key Visualinde ve diğer tanıtım materyallerinde kullanılmak üzere hazırladığımız illustrasyon. Çatlamış, sertleşmiş topuklara pamuk sürtülünce, pamuk liflerinin topuğa takılmasını görsel olarak anlattık.

www.scholl.com.tr
The Key Visual used in the introduction of the new Velvet Smooth Express Pedi (electrical rough skin file) by Scholl. A cotton ball caught in skin cracks was used to illustrate the products benefit with before and after usage.

www.scholl.com.tr
TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.