Sıvı Deterjan Ambalajları
Woolite
Sıvı Çamaşır Deterjanı Woolite için hazırladığımız ambalaj tasarımları.
Koyu renkli, canlı renkli ve narin çamaşırlar olmak üzere 3 varyantta hazırlanmıştır. Her ürün için ambalaj üzerindeki giysi görselleri özel olarak Mineral tarafından seçilmiş ve hazırlanmıştır.

Packaging designs for the liquid laundry detergent Woolite.

The garments used one each of the 3 packs (dark colors, bright colors and delecates) were selected and implemented by Mineral. 

TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.