Durex Muhteşem Aşk Hikayeleri Ambalaj Serisi
Durex
Sadece Türkiye'ye özel olarak geliştirilen "Muhteşem Aşk Hikayeleri" ambalaj serisi, Mineral tarafından Durex için özel olarak tasarlandı ve raflarda yerini aldı. Toplam 6 üründen oluşan bu seride 3 prezervatif, 3 adet de masaj jeli bulunuyor. Ünlü karikatürist Yiğit Özgür'ün karikatürlerinin ön planda kullanıldığı çalışmalarda, seks ve aşkın yanı sıra, eğlence konseptine vurgu yapılıyor. Ne de olsa seks eğlenceli bir şey...

“Spectacular LoveStories” series packaging designs was created as a special edition by Mineral to be sold in specific stores only in the Turkish market. The special series has 6 packages composed of 3 condoms & 3 massage gels. The comics of eminent caricaturist Yiğit Özgür were used to portray sex as fun, as well as loving. After all sex is fun…

TASARIM
Baskılı ve dijital mecralarda uygulanacak her türlü tasarım işini üstleniyoruz. Denetim ve saha koşullarının değişken ortamında işinize hizmet edecek ve yaratıcılık ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı deneyime sahibiz.
DİJİTAL ÇÖZÜMLER
Interaktif çözüm ortağımız IDEA ile birlikte internet siteleri, internet uygulamaları, iOS ve Android uygulamaları, e-ticaret çözümleri, mobil siteler, cross-platform (birden fazla işletim sistemli) yayıncılık ve sosyal mecra çözümleri oluşturuyoruz.
MARKA STRATEJİSİ
Marka stratejisini, güvenilir markaların temeli olarak görüyoruz ve her fırsatta tüm projelerin başlangıcında stratejik hedefleri net olarak tanımlamanın peşinde koşuyoruz.
GÖRSEL KİMLİK
Görsel kimlik tasarımının, markanın kişiliğinin özü olduğunu düşünürüz. Bu inanç ile tüm ortamlarda güçlü ve istikrarlı markalar inşa ediyoruz.
REKLAMCILIK
Baskılı ve online kampanyalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz ancak, hangi platformda olursa olsun yaptığımız herşeye sonuçta bir çeşit reklam olarak bakıyoruz.